Kalite Politikamız


 

1 - Şirket itibar ve saygınlığını korumak ve yükseltmek
 

Spor ürünleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, bugüne kadar edinilmiş olan itibarının korunması ve yükseltilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri zamanında, tek yapımda ve doğru yapmak. İşverenin gereksinim ve beklentilerini tespit etmek ve bunları en üst düzeyde karşılamak.
 

2 - Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek
 

Kalite düzeyinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri izlemek, çalışan personelin bu gelişmeler konusunda gereksinim duyacakları eğitimi almalarını sağlamak. “Kalite Yönetim Sistemi” şartlarına uyarak kalitenin sürekli gelişimini sağlamak.
 

3 - Tüm çalışanların katılımını sağlamak
 

Kalite, verimlilik ve karlılık artırımını sağlamak için ekip çalışmasına önem vermek. Bu alandaki arttırıcı katkıları teşvik etmek ve birlikte çalışan alt yüklenici firmaları denetleyerek ekip çalışmasına katılımlarını sağlamak.
 

4 - Doğal çevreyi korumak
 

İşlerin planlanması ve şantiyede imalatların yapılması sırasında çevreye zarar verecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak ve etkin bir çevre bilinci yaratmak.

 

5 - Çalışanların sağlığını ve iş güvenliğini sağlamak

 

Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine gereken önemi vermek ve yapılan tüm işlerde ilgili yönetmeliklere uygun çalışmak.